16:10, 29.04.2020

Військова контррозвідка СБУ виявила масштабне підпільне виробництво дезінфекторів

Контрафактні дезінфікуючі засоби збували до Міноборони

поділитись:
Військова контррозвідка СБУ виявила масштабне підпільне виробництво дезінфекторів - фото 1

Оперативники СБУ встановили, що приватний підприємець організував на території Київської області незаконне виготовлення антисептичних засобів. Частину з них він продавав через комерційні структури до військової частини ЗС України та державному підприємству МО України.

Виробництво антисептиків було кустарним. З використанням сировини сумнівного походження без дозвільних документів і контролю якості.

Під час обшуків спецслужби виявили обладнання для виготовлення та розливу дезінфектора, понад 13 тонн спиртової суміші, зокрема етиловий спирт, антифриз, гліцерин. Також знайдені наклейки, пластикові ємності, дві печатки, антисептичний розчин і приблизно 30 тонн паливно-мастильних матеріалів невідомого походження.

Військова контррозвідка СБУ виявила масштабне підпільне виробництво дезінфекторів - фото 15328

 

В СБУ нагадують:

"Відповідно до ст. 204 Кримінального кодексу України незаконне виготовлення спирту етилового, спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, тютюну, промислових замінників тютюну, повного або інших підакцизних товарів, що призвело до отруєння або призвело до смерті людини, карається позбавленням волі на термін від 8 до 10 років з конфіскацією майна, з вилученням та знищенням незаконно виготовленої або придбаної продукції, обладнання для її виготовлення".