10:05, 29.05.2019

Викрита банда, яка крала вугілля з МК ім. Ілліча

Викрита банда, яка крала вугілля з МК ім. Ілліча 29.05.2019

поділитись:
Викрита банда, яка крала вугілля з МК ім. Ілліча - фото 1

Повідомлено про підозру 6 учасникам організованої злочинної групи, яка протягом трьох місяців вчиняла крадіжки з підприємства. Збитки підприємства понад 1 мільйон гривень.


Встановлено, що у період з червня по серпень 2018 року п’ятеро мешканців Донецької області у віці від 20 до 36 років, вступивши у злочинну змову з 36-річним керівником структури, до службових обов’язків якого входило забезпечення збереження майна Приватного акціонерного товариства «ММК ім. Ілліча», проникали на охоронювану територію та викрадали з залізничних вагонів вугілля марки «кокс».


У подальшому вугілля перевантажувалось до вантажних автомобілів, які перебували в користуванні учасників ОЗГ, та вивозилось для переховування у складських приміщеннях з метою подальшої реалізації.


На теперішній час діяльність злочинної групи припинено. Прокуратурою до суду подано клопотання про застосування до підозрюваних запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває – повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області