10:11, 06.11.2020

Вільям Тейлор на дискусії КБФ: Україна мусить продовжувати реформи

Україна мусить продовжувати здійснювати реформи, це буде важливим сигналом для наступної Адміністрації США. Про це під час прямого включення Київського Безпекового Форуму між Києвом, Вашингтоном і Лос-Анджелесом заявив Вільям Тейлор, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні у 2006-2009 рр.

поділитись:
Вільям Тейлор на дискусії КБФ: Україна мусить продовжувати реформи - фото 1

Дипломат припустив, що США будуть продовжувати підтримувати Україну, хто б не переміг на президентських виборах – Дональд Трамп чи Джо Байден. Водночас країни мають налагодити роботу офіційних каналів зв’язку.

«Пан Трамп, можливо, є дуже потужним, так би мовити, захисником українського питання, підтримує українське питання. Я думаю, що якщо є якась можливість, що пан Трамп буде продовжувати, він буде продовжувати цю підтримку, якщо будуть зв’язки йти по офіційних каналах. Пан Байден, дійсно, має дуже тепле ставлення до України, і це буде продовжуватися», – сказав Тейлор.

«Що повинна зробити українська адміністрація? Їй потрібно здійснювати реформи, які то починаються, то зупиняються», – додав екс-посол.

Також дипломат зазначив, що Росія знаходиться у стані війни із Заходом. Тейлор зазначив, що нинішня криза, яка виникла після рішення Конституційного Суду, «є проблемою для відносин між Сполученими Штатами і Україною. Це проблема для відносин між Україною і Європою. Це проблема для відносин між Україною і МВФ».

«Необхідно зосереджуватися на впровадженні реформ. І це буде дуже важливим сигналом для наступної адміністрації і для вашої адміністрації, адміністрації Зеленського. Я думаю, що зараз є можливість. Це можливість для президента, для президента Зеленського скористатися цим шансом, цією можливістю і показати, що ми прагнемо, ми рішуче прагнемо здійснювати реформи, у том числі судову реформу», – зазначив дипломат.

Київський Безпековий Форум – головний міжнародний форум України з проблем війни і миру, української та глобальної безпеки, заснований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році.