15:43, 13 лютого

Виявлено новий спосіб поширення коронавірусу

Стало відомо, як можна заразитися коронавірусом не виходячи з дому

поділитись:
Виявлено новий спосіб поширення коронавірусу - фото 1

У Гонконзі розповіли про можливий новий спосіб поширення вірусу - через каналізацію. У мешканців будинку в одному з районів міста виявили вірус, при цьому вони не контактували ні з ким і навіть не були між собою знайомі. Єдиний варіант - вода, повідомляє comments.ua.

Тим часом цікаву особливість вірусу сьогодні відзначили і експерти. Коронавірус небезпечніше для чоловіків, ніж для жінок. І як раз в одній з чоловічих в'язниць Великобританії зараз справжня паніка. У наркоторговця, якого нещодавно екстрадували з Азії, виявили симптоми хвороби і зараз терміново перевіряють всіх ув'язнених.

Як повідомляло видання "Коментарі", Китай запустив додаток, що дозволяє людям перевіряти, чи не ризикують вони заразитися коронавірусів. "Детектор близького контакту" повідомляє користувачам, чи знаходяться вони поруч з людиною, яка заразилася коронавірусів або перебуває під загрозою зараження. Людям, які були визначені як схильні до ризику, рекомендується залишатися вдома та інформувати місцеві органи охорони здоров'я.