11:05, 10.05.2019

Визначені пункти проведення ЗНО для мешканців Донецької області

Визначені пункти проведення ЗНО для мешканців Донецької області 10.05.2019

поділитись:
Визначені пункти проведення ЗНО для мешканців Донецької області - фото 1

Відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання для основної сесії ЗНО утворюються, як правило, на територіях, де проживають (перебувають) не менш як 450 учасників ЗНО з певного предмета.


Перелік закріплених населених пунктів за базовими адміністративними одиницями за предметами тестування, а також мережу пунктів проведення ЗНО на травень – червень 2019 року з маршрутами доїзду можна знайти на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти за посиланням https://test.dn.ua/punkty-testuvannia.


Запрошення-перепустка поштою не надсилається, тому його потрібно роздрукувати самостійно. У запрошенні буде вказана адреса пункту проведення ЗНО. Необхідно завчасно ознайомитися з маршрутами доїзду та не запізнюватися на тестування.

Пропуск учасників ЗНО розпочинається о 10.15 та завершується о 10.50.

Нагадуємо, що допуск осіб до пункту тестування здійснюється на підставі наступних документів: оригіналу Сертифіката 2019 року, оригіналу паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, запрошення-перепустки.