15:29, 27.08.2020

Влада Єгипту розповіли, які довідки потрібні з 1 вересня для тих, хто в'їжджає їх в країну

З 1 вересня всім іноземцям, що в'їжджають в Єгипет буде потрібен результат негативного ПЛР тесту на коронавірус. Влада країни дала роз'яснення де його краще здавати і як повинен бути оформлений сертифікат.

поділитись:
Влада Єгипту розповіли, які довідки потрібні з 1 вересня для тих, хто в'їжджає їх в країну - фото 1

Тепер всім в'їжджаючим в країну у віці від 6 років, в тому числі і її громадянам, потрібно мати на руках негативний ПЛР тест, який був зроблений протягом останніх 48 годин.

У тому числі це стосується і членів екіпажу морських і повітряних суден. Проведення ПЛР тестів (на борту судна або після сходу на берег) для цієї категорії осіб має узгоджуватися агентською компанією з обслуговування суден з Міністерством охорони здоров'я Єгипту. Список членів екіпажу суден із зазначенням їх прізвищ, імен та громадянства, агентська компанія повинна подати до Міністерства охорони здоров'я країни не пізніше, ніж за 48 годин до запланованого прибуття.

Сертифікат повинен відповідати таким вимогам:

- У сертифікаті має бути вказано час і дату здачі аналізу, а також інформацію про вид зданого тесту;

- У сертифікаті повинено бути обов'язково вказано, що людині проведено тестування типу RT-PCR;

- Сертіфікат повинен бути виданий офіційною лабораторією, яка зареєстрована в країні її місцезнаходження і мати печатку;

- У сертифікаті не допускаються виправлення і підтирання цифр, тексту, - повідомляє на своїй сторінці в Facebook посольство України в Єгипті.

-