18:15, 03.10.2019

Вода подорожчає!

Вода подорожчає! 03.10.2019

поділитись:
Вода подорожчає! - фото 1

У Маріуполі анонсували збільшення тарифу. Коли платити за новими цінами та скільки? Сьогодні комунальники провели громадські слухання та розказали, чим зумовлене таке рішення.

Після Слов'янська та Краматорська - Маріуполь. Підняти вартість води і в нашому місті рекомендує національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг. У міськводоканалі подорожчання підтримують. Мовляв, з початку року понесли збитки у понад 60 мільйонів гривень.

«Плановые тарифы по водоснабжению и водоотведению увеличатся на 1,8%. И составят 22, 596 с НДС. В том числе 16, 01 по водоснабжению и 6, 59 по водоотведению» - розказує заступник начальника управління Міськводоканалу Юрій Кафтанатій.

Маріупольці обурені. Наполягають - не згодні платити за неякісні послуги. У планах водоканалу - придбати обладнання для аварійних робіт, підвищити зарплату працівникам та збільшити обсяги закупки води. Обіцяють, уже за три роки вода в кранах маріупольців стане якісною.

«Европейские банки подтвердили нам кредиты на строительство и проектирование тех очистных станций. Если раньше мы там покупали воду напрямую с Северского Донца, то сегодня мы вынуждены смешивать ее с той водой, которое есть в нашем Старокрымском водохранилище» - розказав директор Місьководоканалу Володимир Антоненко.

Платити за новою ціною містянам доведеться після чергового засідання національної комісії. Там стверджують, приймуть рішення з огляду на всі зауваження маріупольців.