16:44, 12.11.2019

Володимир Зеленський звільнив представника Президента у Кабміні Андрія Геруса

Володимир Зеленський звільнив представника Президента у Кабміні Андрія Геруса 12.11.2019

поділитись:
Володимир Зеленський звільнив представника Президента у Кабміні Андрія Геруса - фото 1

На його посаду Президент призначив Олексія Перевезенцева.

Герус обіймав посаду представника президента у Кабінеті міністрів майже пів року. Запам’ятався численними сварками, схваленням так званої правки Геруса, що дозволила імпорт електрики з Росії та бійкою із лідером Радикальної партії.

"Вітаю рішення Зеленського звільнити Геруса з посади представника президента в уряді. Але цього недостатньо. Автор зрадницької «формули Геруса», за якою Україна стала жертвою енергетичної агресії Росії, має скласти депутатський мандат і піти під суд! Ворогів України треба дуже жорстко покарати, щоб іншим зрадникам було не повадно торгувати національними інтересами України" – написав на своїй сторінці Facebook Олег Ляшко.
"Як на мене це було треба зробити значно раніше. Він одночасно, бачите, так дві посади суміщував. Одна – це представник президенту в уряді, в кабміні, а друга – це голова комітету. Я вкрай незадоволений роботою комітету, він працює без плану, абсолютно спонтанно. Виключно спрямований на протягування лобістських законів, і він вже став одним з найбільш скандальних комітетів на превеликий жаль в верховній раді" - зазначив перший заступник голови парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко.