14:08, 09.08.2019

ВООЗ доставить в Україну 200 ампул сироватки від дифтерії

ВООЗ доставить в Україну 200 ампул сироватки від дифтерії 09.08.2019

поділитись:
ВООЗ доставить в Україну 200 ампул сироватки від дифтерії - фото 1

Всесвітня організація охорони здоров'я доставить в Україну 200 ампул сироватки від дифтерії – повідомляє інформаційне агентство Інтерфакс.


«Міністерство охорони здоров'я досягло домовленості з ВООЗ про постачання сироватки в найближчі два тижні. Після цього вони надійдуть в регіони, щоб в разі захворювання можна було вчасно пролікувати пацієнта», - розповів журналістам керівник патронатної служби міністра охорони здоров'я Станіслав Грещішін.


В даний час така сироватка в Україні відсутня.


«Закупівля, яка проводиться міжнародними організаціями, була невдалою. Ринок цих сироваток дуже малий, тому що більшість країн зосереджується на вакцинації. Але тендер на їх отримання знову оголошений», - зазначив Станіслав Грещішін.


В даний час в регіонах знаходиться 2 млн доз вакцини від дифтерії і правця для дітей і 6 млн доз для дорослих. Вакцини закуповує дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у світових виробників.


Дифтерія – це гостре інфекційне захворювання, воно вражає дітей і характеризується запальним процесом, найчастіше рото/носоглотки, явищами загальної інтоксикації, а також ураженням видільної, нервової і серцево-судинної систем.