18:45, 11.10.2019

Взаємодія бізнесу та освіти - по-новому

Взаємодія бізнесу та освіти - по-новому 11.10.2019

поділитись:
Взаємодія бізнесу та освіти - по-новому - фото 1

Представники підприємства Групи Метінвест та ПДТУ підписали меморандум про співробітництво. Яку програму реалізуватимуть та чи матимуть переваги студенти?

Два підписи та три документи. Представники комбінатів Групи Метінвест і Приазовського державного технічного університету уклали меморандум про співробітництво. Відтепер 280 студентів навчатимуться за новою стипендіальною програмою.

«Это новый тип образования, его еще нет в таком плане, есть элементы, но сейчас это будет полноценное дуальное обучение, они будут в течении года равномерно и на предприятии учится и в университете, плюс они могут на предприятии еще получать за это дополнительную плату» - розказав керівник навчального центру "Кар'єра" Ігор Кущенко.
«Ребятам, которые начинают работать, сразу повышают свою конкурентоспособность, закончив вуз ты понимаешь, а зачем тебе куда-то ехать, ты уже здесь готовый специалист, ты за это время, пока работал и учился, уже чего-то достиг» - сказав директор із персоналу та адміністрації комбінату "АЗОВСТАЛЬ" Костянтин Войцеховський.

Це можливість зробити перші кроки в кар'єрі, запевняють студенти. І стати професіоналом - під час навчання в університеті. До того ж, студентів офіційно влаштують на підприємства Групи Метінвест. Створять комфортні умови, нададуть соціальний пакет і розроблять зручний графік, запевнив бізнес-партнер металургійних підприємств Михайло Цуркан.

«Есть варианты, когда две недели студент находится в вузе, две недели работает, есть варианты, когда три дня в вузе, два дня на рабочем месте. Будем смотреть индивидуальный подход и будем смотреть от загрузки кафедральной».

Група Метінвест планує інвестувати в мотиваційні стипендії приблизно три з половиною мільйони гривень на рік.