15:50, 14 лютого

Яценюк: документ «міжнародних експертів» про 12 кроків до миру «на Донбасі» - це химера

Політик впевнений - міжнародна ініціатива небезпечна.

поділитись:
Яценюк: документ «міжнародних експертів» про 12 кроків до миру «на Донбасі» - це химера - фото 1

Лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк на своїй сторінці у Facebook застерігає від підтримки ініціативи "Дванадцять кроків до миру на Донбасі", яка була оприлюднена в рамках Мюнхенської конференції по безпеці.

«У документі міститься набір багатьох різних рекомендацій. Але найважливішої ідеї нема - вивести російські війська та окупаційну адміністрацію з території України і повернути контроль за нашим державним кордоном. Тому цей порив - порожній. А порожнечу не слід серйозно розглядати».

За думкою Яценюка, поради зазначені в документі означають тільки одне:

«Нам пропонують прийняти умови Росії, заплатити за них, і на основі нашого власного виконання цих умов – скасувати санкції з агресора. А потім замість нашого народу побудувати нам "настоящую Украину"».

"Не вдасться", – коротко резюмував Яценюк.

Мюнхенська конференція з безпеки стартувала сьогодні в столиці Баварі. Понад 35 глав держав і урядів, а також понад 100 міністрів закордонних справ і оборони будуть шукати відповідь на питання, чому світ, і навіть сам Захід стають менш прозахідними?

На Мюнхенську конференцію вирушив також президент України Володимир Зеленський: він виступить на окремій сесії, присвяченій Україні, а також проведе двосторонні зустрічі з лідерами іноземних держав.