20:57, 03 липня

Яценюк: На виборах в органах місцевої влади можуть бути створені антиукраїнські коаліції

Масова російська пропаганда буде мати для України неймовірні наслідки, в тому числі і на місцевих виборах, – наголосив Голова Київського Безпекового ФорумуАрсеній Яценюк під час онлайн дискусії КБФ 3 липня.

поділитись:
Яценюк: На виборах в органах місцевої влади можуть бути створені антиукраїнські коаліції - фото 1

Він наголосив, що Путін володіє половиною новинних каналів в Україні:

«Країна повна пропагандистів, зрадників і лжепророків, які щодня дурять народ і, отримуючи гроші від нашого ворога, ким є Російська Федерація, фактично утворюють п’яту колону всередині України».

Арсеній Яценюк підкреслив, що «не бачить жодної можливості для сьогоднішньої партії влади виграти місцеві вибори».

«Але я бачу, що внаслідок місцевих виборів у місцевих органах влади будуть створені антиукраїнські коаліції. І по факту всі забудуть про тематику місцевих виборів і про децентралізацію, а почнуть мислити виключно ідеологічними штампами», – наголосив він.

У той же час, вважає Арсеній Яценюк, незважаючи на те, що «картинка не найкраща», «реалії України і історія України кажуть про те, що ми завжди мали неймовірні виклики, Україну і українців завжди хотіли знищити, але ми завжди виживали».

Київський Безпековий Форум – провідний міжнародний форум України з обговорення проблем миру і безпеки. Заснований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році.

Джерело: https://ksf.openukraine.org/