12:10, 31.10.2019

Яценюк: Росія веде війну проти НАТО

Яценюк: Росія веде війну проти НАТО 31.10.2019

поділитись:
Яценюк: Росія веде війну проти НАТО - фото 1

Політик упевнений, що той, хто ще не усвідомив системної війни Росії проти НАТО - або сліпий, або недруг союзу вільних націй

"Росія веде війну проти Альянсу. Вона використовує для цього всі можливості: і містечковий егоїзм окремих членів НАТО, і бажання інших отримати вигоду за рахунок "Північного потоку – 2", і недалекоглядність тих, хто вірить в здатність Кремля домовлятися. Хто ще не усвідомив факту системної війни Росії проти НАТО, є або сліпим, або недругом для всього західного союзу вільних націй", – зазначив у своїй замітці на Facebook прем'єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк .

Він підкреслив, що приїзд до України Північноатлантичної ради, керівного органу НАТО – важливий прояв солідарності з Україною: "Ми вдячні за це".


У той же час, підкреслив лідер НФ, приїзд Генерального секретаря НАТО і високих представників держав-членів в Україні – не тільки привід для компліментів: "Україна повинна прямо сказати партнерам про велику загрозу і небезпеку, що нависла над нами всіма".

Ця загроза, підкреслив він, походить від нестачі єдності між союзниками.

Арсеній Яценюк підкреслив, що той, хто сьогодні перешкоджає і блокує повноцінну політичну підтримку Україні, "працює проти всього Альянсу".

"Той, хто примирливо заграє з Москвою, намагаючись використовувати наше лихо у власних інтересах, не отримає ніякої вигоди, але завдасть непоправної шкоди миру і безпеці всієї Європи", – підкреслив лідер "Народного фронту".

"Грізна і агресивна армада, яка прагне до відновлення колишніх сфер впливу радянської імперії, розтрощить двері, які Альянс тримає закритими для України і Грузії", – підкреслив він.

Зате, підкреслив лідер НФ, єдність НАТО, тверда політична воля і чіткий план, як здійснити вступ наших країн до Альянсу, "здатні зупинити ворога і запобігти корозії і руйнуванню Альянсу".

"Візит до України – це можливість для наших союзників усвідомити свою відповідальність перед історією. Почуйте в наших словах надію великого народу, який захищає і вас", – написав Арсеній Яценюк.