17:19, 30.11.2020

Яценюк: Україна має боротися за членство в НАТО і ПДЧ

Політик пропонує Україні брати приклад з Грузії.

поділитись:
Яценюк: Україна має боротися за членство в НАТО і ПДЧ - фото 1
«Україна має боротися за членство в НАТО і ПДЧ. Не вдавати. Не корчити різні пози. А боротися. Нехай приклад Грузії протверезить владу. Інтелектуальний локдаун у вас не лише у боротьбі з коронавірусом», — написав у Facebook Арсеній Яценюк.

Також він зазначив, що в межах НАТО вже сформувалася згода, щоб надати Грузії План дій щодо членства в оборонному альянсі:

«Грузія зробила все можливе для цього, постійно і наполегливо добивалася ПДЧ, бо це фінальний крок до членства в НАТО. Пригадується, що представники нинішньої влади не раз заявляли, що не треба робити культу з ПДЧ, можна й без нього обійтися, і взагалі не збираються "стукати у двері". Бо нас, знаєте, приймуть, коли станемо сильними. "Багатовекторність" має багато облич. Одне з них маскується під самовпевненість і хвалькуватість, мовляв, у нас свій шлях і гордість. Із цим гнилим підходом я зіштовхувався не раз».

Також політик нагадав, що у 2008 році разом із Президентом України підписав звернення про намір отримати ПДЧ і зазначив, що уряди на той момент заклали всю необхідну основу для цього.

«Від нинішньої влади вимагалося просто довести цю роботу до кінця. Тим паче, вони мали монобільшість. І, тим більше, що наш тиск уже суттєво відкрив цю перспективу для України. Україна має боротися за членство в НАТО і ПДЧ. Не вдавати. Не корчити різні пози. А боротися. Нехай приклад Грузії протверезить владу. Інтелектуальний локдаун у вас не лише у боротьбі з коронавірусом», — наголосив Арсеній Яценюк.