17:13, 10 липня

Яценюк: В Україні має бути широке опозиційне об’єднання

Політик Арсеній Яценюк впевнений, під одного лідера в Украине ніхто об’єднуватися не буде. Треба широке опозиційне об’єднання.

поділитись:
Яценюк: В Україні має бути широке опозиційне об’єднання - фото 1

Таке об'єднання потрібно для контроля влади. І воно не дає можливості змінити демократичний і європейський порядок денний України, заявив під час чергової онлайн-дискусії Голова Київського Безпекового Форуму Арсеній Яценюк.

Він зазначив, що сьогодні в Україні опозиція «фрагментована, необ’єднана, і в цьому випадку – слабка».

Політик нагадав, що 2012 році була створена Об’єднана опозиція, яка після парламентських виборів того року стала найбільшою опозиційною фракцією разом з іще двома фракціями опозиції, які пройшли до парламенту завдяки об’єднанню.

«Прийде час для опозиції зрозуміти, що під одного лідера ніхто об’єднуватися не буде. Закрите акціонерне товариство з головою правління не відбудеться», - наголосив Яценюк.

Саме на цінностях української європейської держави і боротьби за завтра країни має бути створене широке опозиційне об’єднання «яке, з одного боку, контролює владу, а, з іншого - не дає можливості змінити порядок денний України, і зовнішньополітичний, і внутрішньополітичний. Демократичної європейської України, яка повинна іти по шляху правильних ринкових ефективних економічних реформ і сильної і здорової демократії», - підкреслив Арсеній Яценюк.