18:05, 25 жовтня

Як голосує Маріуполь? Ситуація на 18 годину

Обирають міського голову та депутатів, а також беруть участь в екзіт-полі та відповідають на п'ять питань Президента України. День виборів триває.

поділитись:
Як голосує Маріуполь? Ситуація на 18 годину - фото 1

Одна з виборчих дільниць Центрального району. Тих, хто хоче проголосувати, мало. Проте ті, хто приходять, пандемії не бояться. Та знають, що обирають. Молоді мало. На дільницях переважно люди старшого покоління. Та пенсіонери зізнаються, раніше голосування проходило веселіше.

Голова виборчої дільниці пані Тетяна жаліється, виборців прийшло менше, ніж очікували. Тим більше, що до великого скупчення людей, підготувалися. До того ж, члени комісій розробили лайфхак. Аби ввечері підраховувати голоси було легше, урни позначили за кольорами бюлетенів.

«Це нічого страшного, Це не порушення закону. Люди кидають бюлетені за кольорами. Як би буде простіше вважати, тому що в цьому році підрахунки складні, щоб нам було легше і людям теж», - розповів голова виборчої дільниці №242 Ігор Шевченко.

А на виході з дільниць виборців чекають екзит-поли. Також маріупольці можуть відповісти на 5 питань від Президента. Та черги охочих теж немає.