19:20, 26.05.2020

Як на ринках Маріуполя дотримуються правил карантину?

Температурний скринінг на вході та маски з рукавичками у продавців. І це обов'язкові умови для роботи ринків.

поділитись:
Як на ринках Маріуполя дотримуються правил карантину? - фото 1

 

На вході у ринок у кожного міряють температуру. Бо такий скринінг - обов'язковий. Охоронець Микола запевняє - хоча на ногах цілий день - жодного покупця без перевірки не пустив.

«Виконую свої обов'язки сумлінно, чітко, без проблем. Моя задача поміряти температуру. І Слідкуйте за тим, щоб були всі в масках».

Ідемо далі. Реалізаторка в масці. Та жаліється - незручно.

«Тому що в мене потіють окуляри, я не бачу людей».

Продавчиня Катерина теж в окулярах. Аби не втратити роботу вихід знайшла. Придбала собі захисне скло. Куштувати товар покупцям, як раніше, - не дозволяє.

«Самі навіть говорять, а можна спробувати, а можна спробувати? Коли відмовляеш - ображаються і йдуть. Але виходу немає. Дотримуємося умов карантину».

Рукавички та маски змінюють щодвігодини, запевняють продавці. Подекуди працюють без захисних окулярів. Бо дистанції дотримуються. Покупці це підтверджують.

«Коли приходила - була в масці завжди. Вони все так, мені здається, намагаються, бояться. І намагаються одягати маски», - каже покупчиня Ганна.

Та подекуди про пов'язки все одно забувають. Є й ті, хто нехтує нормами. Стосовно ж дезінфекційних засобів - вони є на кожному прилавку. Ба більше - й маски відвідувачам пропонують безкоштовно. А перевірки тут проводять щодня, наголошують у міськраді. Роблять це в різний час.

«Якщо ці комісії встановлять порушення і будуть їх часто встановлювати. Те ринок в принципі, до кінця карантину, за рішенням Голови комісії може закритися. Наявність деззасобів на кожному робочому місці, проведення скринінгу, і наявність масок - це те, в чому зацікавлений в першу чергу кожен рино», - розповів директор департаменту з питань економіки Євген Бодягін.

Тож, нагадують продавцям й покупцям про носіння масок. Аби убезпечитися від зараження.