19:40, 03.11.2020

Як не сумувати на карантині?

Без суму та з подарунками за участь у конкурсі. Як так проводити карантин знає родина Романових з Маріуполя Донецької області. Вихованці дитячого будинку сімейного типу записували відео про власне життя, завдяки чому проявили таланти та стали призерами конкурсу, що провів Фонд Ріната Ахметова.

поділитись:
Як не сумувати на карантині? - фото 1

Світлана Андрійчук - вихованка дитячого будинку сімейного типу, наступного року вже випускниця. До мами-виховательки Ольги Романової потрапила у 11 років.

«Вона мені раз якось так сподобалася. Я з першого дня говорю: так, я згодна піти в прийомну сім'ю. І відразу з першого дня назвала її мамою».

Тоді Світлана жила у Макіївці. Переїзд до дитячого будинку сімейного типу у Маріуполі дався дівчинці легко, адже тут є море. Зараз у дитячому будинку сімейного типу їх шестеро. Мама-вихователька - Ольга Романова - вважає: найголовніше прищепити дітям сімейні цінності та виховати їх добрими людьми.

«У мене випустилось три дівчинки, всі вони замужем. Немає жодної мами-одиначки. У всіх діти, ніхто не кинув дітей», - розповідає мати-вихователька.

Благодійна організація не полишає Романових всі ці роки. Цього літа, незважаючи на карантин, діти змогли дистанційно взяти участь у програмі "Мирне літо". Під час відпочинку діти навчалися нового, та змогли опанувати майстерність якісно знімати відео.

«Вони постійно щось знімали, щось обговорювали. Працювали з психологом», - розповідає Ольга Романова.

Романови були настільки активними, що заслужили на подарунки від Фонду Ріната Ахметова. Більш за все діти зраділи камері.

Від 2015 року відпочити та отримати психологічну підтримку змогли близько 4,5 тисяч хлопців та дівчат.