19:42, 27.08.2020

Як не заразитися у школі коронавірусом?

Вимірювання температури, дистанція, миття та дезинфекція рук. Школярів та їх батьків готують до нового навчального року за партами в режимі карантину. Сьогодні представники медицини та освіти зустрілися з жителями Кальміуського району.

поділитись:
Як не заразитися у школі коронавірусом? - фото 1

У школі навчатися краще, ніж удома, ділиться п'ятикласниця Софія.

«Те, що ти більше розумієш і тобі інформація швидше дається. Будинки складніше вчиться і нові теми складніше даються», - каже дівчина.

Олена Корольова - вчителька та мати. Тому особливості дистанційної освіти дуже добре відчула.

«Це був виклик такий своєрідний, ніхто не був готовий до таких умов. Дуже часто, ось як класний керівник дев'ятого класу, я стикалася з тим, що не всі діти забезпечені технікою необхідної для онлайн-навчання. Не всі батьки, особливо в початковій школі, можуть приділяти так багато часу підготовці домашніх завдань разом з дітьми», - каже жінка.

За ініціативою мера для профілактики коронавірусу в навчальних закладах уже закупили все необхідне. Також у кожній школі з'явиться термометрична рамка для вимірювання температури.

«Не буде витрачатися велику кількість часу для того, щоб кожній дитині поміряти температуру, а буде йти потік через цю рамку і відразу на табло буде, є температурить,, дорослий серед проходять чи ні. Це дуже зручно, такі рамки отримала кожна школа. Це було зроблено з ініціативи партії Блок Вадима Бойченка», - розповіла депутатка міської ради Лариса Мамаєва.

Медики та педагоги розповіли батькам та школярам про нові правила відвідування навчальних закладів. Та закликали всіх дотримуватися норм карантину - дистанції, миття рук та користування дезінфектором.

«Обговорюючи ось ці питання, на одній з таких зустрічей, Вадим Сергійович говорить - а не провести нам серйозну акцію? Акцію, яка б об'єднала зусилля двох напрямків - медиків і вчителів. Вчителі готуються, а медики дають рекомендації, а як це зробити. Цю ініціативу депутати Партії Блок Вадима Бойченка підтримали», - зазначила депутатка міської ради Ніна Воробей.

Уже 1 вересня за парти сяде близько 40а тисяч юних маріупольців.