11:10, 16.08.2020

Як обрати навушники

Все більше українців не виходять на вулицю без навушників. Хтось - слухає музику, інші - аби розмовляти, якщо руки зайняті. На що маріупольці звертають увагу при покупці?

поділитись:
Як обрати навушники - фото 1

Іван дуже любить слухати музику. Тож, куди б не йшов - бере з собою навушники. В нього вони дротові. Каже: так надійніше. А щоб не шкодити вухам - вмикає певну гучність.

«Тут потрібно вибирати між гучним прослуховуванням і тихим. Потрібно мати маленьку грань. І буде все прекрасно. Я без навушників жити не можу», - каже хлопець.

Та нині в тренді пристрої без дротів, де зв'язок із ґаджетом - через блютуз. Їх треба підзаряджати. Саме такі обирає Андрій. Бо практичні.

«У плані того, що вони не заплутуються. І не треба, як рибалці розплутувати їх. Більш-менш якісні, тому що більше неякісних, які роблять. Вони ламаються через місяць два. Потрібно ті, які будуть триматися краще», - радить маріуполець Андрій.

Ціни на них стартують від 600 гривень. І можуть сягати аж кількох тисяч. Усе залежить від якості звуку. Ярослав витрачати такі гроші на пристрій не став. Обрав бюджетний варіант.

«Я в основному купую звичайні, для телефону. Десь 150-200 гривень коштують. Щоб зручно було, і не дуже короткі, ну і все. Головне, щоб довше працювали», - каже хлопець.

А ось лікарі попереджають: якщо годинами не виймати пристрої з вух - це може призвести до дратівливості, втомленості та слабкості. І ще неабияк вплинути на слух.

«Барабанні перетинки в постійній напрузі, у постійній вібрації. Це призводить до перенапруження слухових кісточок, нерва слухового. І таким чином слух з часом буде знижуватися. І приведе до хронічної нейросенсорної приглухуватості», - наголосила сімейна лікарка Марія Арсеньєва.

Та додають: увечері краще взагалі відкласти навушники подалі, або хоча б не вмикати гучно. Бо можна перебити сон.