18:45, 06.11.2019

Як обрати якісний та доступний пуховик

Як обрати якісний та доступний пуховик 06.11.2019

поділитись:
Як обрати якісний та доступний пуховик - фото 1

Натуральний наповнювач чи холлофайбер? В очікуванні морозів на прилавках ринків та магазинів з'являється все більше пуховиків. Різні кольори, фасони, довжина, з хутром або без. Як обрати якісний та на декілька сезонів? Та скільки нині правлять за верхній одяг?

Олександра готується до зими. Жінка каже, шукає річ тільки з якісним наповнювачем.

"Более теплая, потому что зимы у нас нормально по холоду. Приемлимая цена устраивает, потому что в принципе больше, чем два сезона не ношу".

Нині популярні куртки зі замінником пуху, кажуть продавці. Доглядати за такими речами не складно. Головне - прати рідким порошком. До того ж у цих пуховиках не змерзнеш навіть за -15.

"Это новое наполнение халофайбер и тенсулейт. Это наполнение идет, как в лыжных костюмах. Они необъемные,потому что многие считают, чем толще, тем теплее, они необъемные, но теплые" – розповідаю продавчиня Тетяна Котова.

Пуховий наповнювач нині вважають не практичним.

"Не нравится народу, потому что он сбивается, вылазит со временем. Вот поэтому люди, как-то и не хотят".

За пуховик на холлофайбері беруть майже 3000 гривень. З хутром верхній одяг - дорожчий. Продавці запевняють, і та, і та куртка прослужить десь 3 сезони.ч нині вважають не практичним.

"Не нравится народу, потому что он сбивается, вылазит со временем. Вот поэтому люди, как-то и не хотят".

За пуховик на холлофайбері беруть майже 3000 гривень. З хутром верхній одяг - дорожчий. Продавці запевняють, і та, і та куртка прослужить десь 3 сезони.