14:08, 16.08.2019

Як отримати безкоштовні ліки у Маріуполі і не стояти в черзі до лікаря?

Як отримати безкоштовні ліки у Маріуполі і не стояти в черзі до лікаря? 16.08.2019

поділитись:
Як отримати безкоштовні ліки у Маріуполі і не стояти в черзі до лікаря? - фото 1

На сьогодні у Маріуполі більше 5 тисяч жителів записуються до лікаря через персональний кабінет. Також у рамках программи «Доступні ліки» пацієнтам виписують електронні рецепти, щоб вони мали змогу придбати ліки безоплатно або з доплатою. На цей день виписали більше 50 рецептів – повідомляє прес-служба міської ради.


Зареєстрований на сервисі користувач може записуватися на прийом до сімейного лікаря, терапевта або педіатра, отримати інформацію про минулі та заплановані візити. Тепер маріупольцям не потрібно стояти у черзі в реєстратурі, пацієнт самостійно може спланувати час для відвідування.


Скористатися персональним кабінетом можуть пацієнти, які уклали декларацію з лікуючим лікарем. Для оформлення доступу дорослим і дітям після 14 необхідно мати з собою паспорт, дітям до 14 років - паспорт одного з батьків і свідоцтво про народження дитини.


«Електронний рецепт виписує лікар в комп'ютерній програмі після того, як вибере пацієнта. Призначивши необхідні ліки, маріупольцю повинне прийти смс-повідомлення з кодом підтвердження. З ним він відправляється в аптеку і отримує необхідні ліки на вибір: український або імпортний препарат. У більшості випадків, за останній доведеться доплатити частину суми», - нагадує міська рада.