19:09, 18.10.2019

Як потрапити до СІЗО? Приходьте. Вам ще й заплатять. Тут шукають робітників

Як потрапити до СІЗО? Приходьте. Вам ще й заплатять. Тут шукають робітників 18.10.2019

поділитись:
Як потрапити до СІЗО? Приходьте. Вам ще й заплатять. Тут шукають робітників - фото 1

Без телефона і обов'язково з паспортом. Перш ніж потрапити до ізолятора необхідно пройти перевірку на КПП.


Щодня через пильний погляд інспектора та металошукачі проходять адвокати, слідчі і працівники СІЗО. Поступок не буде нікому - каже Анастасія. Дівчина 7 років працює в ізоляторі.
"Всіх може лякати, там в'язниця. Нічого страшного тут абсолютно немає. Робота вона і є робота і у кожного вона своя. Мені моя робота дуже цікава. Комусь може буде страшно, але я дуже люблю свою роботу". - розповідає молодший інспектор відділу режиму охорони Анастасія Моніч.

Два вихідні та доба чергування. Такий графік у Дениса. Чоловік стежить за ув'язненими. Має чотири години сну у кімнаті відпочинку. Обідає в їдальні для працівників. Зізнається, найважче в роботі - спілкуватися з людьми в камерах.
"За вбивство сидить і сам себе Каіт. Ми їх - працюємо як психологи - заспокоюємо і підтримуємо в будь-якій ситуації. + В основному, це звичайні люди, як ми в вами. Все добре, все спокійно."
Молодші інспЕктори, спостерігачі та водії. Усього в слідчому ізоляторі 13 вакансій. Кандидатів шукають у центрі зайнятості.
На роботу приймуть охочих без судимості та після огляду лікаря. Для чоловіків обов'якова служба в армії. А ось зарплатня залежить від освіти. Беруть і з середньою непрофільною, але платять небагато.

За словами заступника начальника СІЗО Ігоря Мажнікова, "чим більше працюєшь, - вислуга років, і відповідно нараховується зарабітна плата вище. Також все залежить і від звання".
Середня зарплата в ізоляторі понад 8 тисяч. Найбільша - понад 13.