18:58, 04 лютого

Як студенти Української академії лідерства пропонують змінювати Маріуполь?

Міський голова зустрівся зі студентами академії лідерства. Які пропозиції надходили від молоді та які відповіді вони отримали?

поділитись:
Як студенти Української академії лідерства пропонують змінювати Маріуполь? - фото 1

Юрій разом із командою прийшов представити меру проєкт "Найт сіті". Сутність - популяризація української культури. У планах - створення муралів, які світяться. Для наочності підлітки підготували ескіз.

"Тобто буде інтерактив, ще зробимо QR код, з проектом слуха и коли ти наводиш телефон, и приложение відкриває сайт, де буде показано твори цього митця Тараса Шевченка у сучасному вигляді, можете прослухали, або прочитати".

Дуже мріють - створити портрет Лесі Українки. Через прикладні програми вона читатиме вірші та розмовлятиме. Аби реалізувати - подають ідеї на грант. Один, у 50 тисяч гривень, уже виграли.

"Щоб мер дізнався, що ми робимо це та якось підтримав Маріуполь це вітрина українського Донбасу, ми хочемо це розвивати, розвивати цю ідею, показати всьому світу, українському суспільству, що Донбас, це не якісь там бандити, це також люди, що вміють радуватися та жити", – каже Юрій Андрієнко.

Також хлопці та дівчата мали змогу просто поспілкуватися з Вадимом Бойченком. Цікавилися, до яких проєктів можуть долучитися, та чи чекати в місті на власний аеропорт.

"Аеропорт знаходиться на стадії реконструкції, тобто там посадкові смуги в нормальному стані, потрібно відновити тільки саме приміщення, я б хотіла дізнатися, на якому етапі зараз реконструкція?" – питає в мера студентка академії Вікторія.

Мер запевнив, проблеми логістики - одні з найголовніших. Додав, сам він неодноразово порушував це питання.

"Я поднимал этот вопрос перед президентом Украины, по крайней мере он дважды публично пообещал, что аэропорт мы откроем в Мариуполе. Я куда можно написал письма, мы показали аэропорт и сегодня военные говорят, что в принципе можно, решение нужно принять. Принимает решение человек только один, это президент Украины", – зазначив Вадим Бойченко.

Обговорили десятки проблем та домовилися зустрічатися частіше. Міський голова наголосив, обов'язково дослухатиметься до молоді, адже у їхніх руках і наше майбутнє, і життя наступних поколінь.