10:05, 21.06.2020

Як вберегтися від крадіжки на пляжі?

Пішов купатися та залишився без речей. Влітку на узбережжях сезонні злодюжки полюють на необачних відпочивальників.

поділитись:
Як вберегтися від крадіжки на пляжі? - фото 1

За словами правоохоронців саме на людних пляжах легше втратити пильність, а згодом - і майно. Як освіжитися у морі та не опинитися без гаманця і телефону?

Міський пляж Маріуполя. Навіть у похмуру погоду тут є відпочивальники. До моря прийшла і Алла - позасмагати та покупатися. Щоправда, жінка переживає за особисте майно. А тому...

«По черзі залишаємося і вартуємо речі. Залишали, коли недалеко в море йшли. Не зручно, звичайно», - каже відпочивальниця.

А от Юлія разом із подругами не бояться злодюжок і залишають речі без нагляду.

«Взагалі тут люди не лазять по чужим сумкам чи речам. Ми просто поклали їх до рюкзака і пішли купатися. Ми сміливі, іноді там дивилися, але ніхто нічого не брав, сподіваюсь», - каже дівчина.

На сусідів розраховує пані Ольга. Сьогодні відпочиває з матір'ю та донькою. На пляж беруть лише найнеобхідніше.

«Накриваємо, далеко не йдемо. Ми залишаємо когось і йдемо купатися. Сусідів просимо доглянути», - каже відпочивальниця.

В інтернеті ж порад - вистачає. Наприклад - покласти всі коштовності в один пакет, вирити ямку та закопати. Це місце позначити капцями, рушником, або пляшкою води.

Можна обійтися і без «розкопок». Наприклад, покласти гроші, телефон та прикраси всередину взуття та накрити рушником. Або ж заховати коштовності серед одягу.

Одна з оригінальних порад - покласти речі у дитячий підгузок. Та забруднити його шоколадом. Якщо ж ви стали жертвою крадіїв необхідно звернутися до правоохоронців, за номером 102. Крім того, влітку узбережжя патрулюють поліцейські на катері.

«На пляжі побачили правопорушення: буть то розпиття алкогольних напоїв, бійка, ще щось. Ми втручаємося, приймаємо відповідні дії для припинення того чи іншого правопорушення. Можливі нещасні випадки, люди можуть тонути. Ми разом із рятувальниками пройшли курс домедичної допомоги», - розповів поліцейський роти спеціального призначення Дмитро Марчук.

Фахівці наголошують - беріть із собою на море лише найнеобхідніше. Та не зволікайте.