10:11, 03.11.2019

Як виглядає бібліотека Короленка після ремонту

Як виглядає бібліотека Короленка після ремонту 03.11.2019

поділитись:
Як виглядає бібліотека Короленка після ремонту - фото 1

Під час інвестиційного форуму перші особи країни урочисто відкрили після капітального ремонту перший на Сході України Центр розвитку стартапів 1991 Mariupol.

Він розташувався в будівлі бібліотеки Короленка. Після ремонту змінилося все, в тому числі і функціонал. Тепер це сучасний IT-простір. Прочитати тут можна буде тільки електронні книги. На базі 1991 Mariupol вже функціонує перша в місті електронна бібліотека.


1991 Mariupol стане платформою для розвитку ІТ-ініціатив регіону. Тут проходитимуть зустрічі інноваторів, молодих талантів, активних людей, представників місцевої влади, бізнесу та інвесторів. На базі простору буде працювати маса навчальних програм для підтримки IT-стартапів.


Напрямки роботи 1991 Mariupol: акселераційні й освітні програми для молоді, підприємців та ІТ-фахівців, програма ІТ-стажування для студентів при місцевій адміністрації та підприємствах, спільні програми з міською адміністрацією і профільні заходи, коворкінг-простір для роботи молодих стартап-команд і ІТ підприємців з доступом до спеціальних технічних і не технічних партнерських умов.

Що стосується бібліотеки, її основний фонд переїжджає в центр міста - історичну будівлю колишнього «Укрсоцбанку». Бібліотека ім. Короленка займе більшу частину будівлі, приблизно 1500 кв.


Там розмістять міський відділ комплектації та організації фондів, сектор обмінно-резервного фонду, юнацький відділ, зали абонемента, періодики та читальний.