15:40, 11 серпня

Як влітку лікуватися від застуди?

Нежить, кашель, підвищена температура та слабкість. Це можуть бути ознаки найрізноманітніших хвороб. Однак перше, що спадає на думку та відоме кожному з дитинства - застуда.

поділитись:
Як влітку лікуватися від застуди? - фото 1

Директор третьої поліклініки Олександр Лазаренко підкреслює: нежить, кашель, слабкість та підвищена температура можуть бути проявами цілої купи захворювань. Як відносно легких ОРЗ, так і грипу, пневмонії та коронавірусу. Головне - вчасно звернутися до лікаря та не вживати препарати на власний розсуд.

""Антибіотик на вірус не діє, тому ні в якому разі не застосовувати антибіотики, тільки лише за призначенням лікарів. А що стосується самолікування, так це багато пити, це аскорбінка. Те ж продукти, що включають в себе аскорбінову кислоту. Це може бути відвар шипшини , це може бути лимон, це те ж варення, припустимо, що містить аскорбінову кислоту", - наголосив директор ЦПМСД №3 Олександр Лазаренко.

Також пан Олександр зазначив, випивши холодне чи посидівши на протязі можна захворіти на ларингіт чи ангіну. А от при боротьбі з вірусами - одягати додатковий светр не варто. Це не допоможе уникнути хвороби та ще й позбавить організм природного загартовування.