10:15, 27 березня

Як зараз за кордоном проходить карантин?

У Франції після шостої вечора на вулицю не можна, а в Ізраїлі з обмежень - тільки носіння маски. У кожній країні карантин - різниться.

поділитись:
Як зараз за кордоном проходить карантин? - фото 1

Українці з-за кордону показали, який вигляд мають їхні міста під час пандемії. Хто готується до чергової хвилі коронавірусу, а де впевнені, що ситуація під контролем?

У Франції посилюють карантин. Як і у нас, країну ділять на зони. 19 департаментів у повному локдауні. Після шостої без потреби з дому виходити неможна. Кафе, дитячі майданчики, гіпермаркети зачинені. Працюють тільки маленькі магазини.

А у Канаді, провінції Квебек, люди гуляють містом, катаються на ковзанках і відвідують літні кафе. Тим, хто хоче сидіти всередині, потрібно залишити ім’я та номер телефону. У магазинах – рухатися можна лише за стрілками на підлозі. Та життя тут вирує, поки не настане комендантська година. З 21:30 до 5 ранку.

Повно людей і в центрі Тель-Авіва. В Ізраїлі карантин послабили на початку березня. Для відвідувачів свої двері відчинили ресторани, спортзали, торгові центри.

«Донедавна нам така картина здавалася нереальною, так як віддалятися з дому більше ніж на 1000 метрів було заборонено. І, попри те, що в країні провакциновано більше ніж 60% населення, на вулиці і в будь-якому приміщенні потрібно ходити в масці», - каже жителька Ізраїлю Іванна Крупа.

Але температуру при вході – вже не вимірюють. А от до ресторанів можуть потрапити не всі.
У Бельгії заклади харчування працюють тільки на виніс. У лютому локдаун послабили, але цього тижня всі обмеження повертають. Виїхати з країни можна лише тим, хто має спеціальний дозвіл. А ті, хто має можливість працювати вдома, вже давно не були в офісі.