13:04, 13.09.2019

Як зекономити електрику? Смарт-розетка.

Як зекономити електрику? Смарт-розетка. 13.09.2019

поділитись:
Як зекономити електрику? Смарт-розетка. - фото 1

Одна родина Донеччини споживає щомісяця близько 160 кВт∙год електроенергії, а в оселях з елетроопаленням ̶ до 1000 кВт∙год.

Кожен може оптимізувати споживання елекрикита та зменшити суму у платіжці завдяки «розумній» розетці.


Смарт-розетка дозволяє програмувати домашню техніку на вмикання та вимикання у потрібний час. Наприклад, до неї можна під’єднати обігрівач чи бойлер, та налаштувати їх роботу з 23:00 до 7:00.

В цей час для власників двозонних електролічильників діє «нічний» тариф, що вдвічі дешевший.


Асортимент та різновид "розумних" розеток великий.

  • з механічним таймером – дозволяє налаштувати роботу приладів протягом доби;
  • з цифровим таймером – допомагає програмувати вмикання/вимикання пристроїв на тиждень вперед;
  • з Wi-Fi модулем – для тих, хто бажає керувати роботою техніки дистанційно за допомогою смартфону. Деякі моделі таких Wi-Fi розеток показують у телефоні навіть скільки кіловат та на яку суму спожив прилад у певний час.


«Обрати тип смарт-розетки можна у складі енергоефективного набору Розумний WATT. До набору також входять двозонний лічильник, що фіксує споживання електроенергії окремо вдень та вночі, LED-лампи та послуга встановлення «під ключ». Комплексне використання всіх елементів допомагає заощадити до 50% витрат на електроенергію. У цьому вже переконалися 8 тис. родин Донеччини, які використовують Розумний WATT»,сказав директор «Донецьких енергетичних послуг» Олександр Северін.

Купити смарт-розетку можна й самостійно. Інтернет-магазини пропонуть сотні моделей від десятка виробників. Тай ціни варіюються від 150 до майже 2000 гривень.


Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram.