19:15, 27.11.2019

Які питання вирішували депутати на сесії?

Які питання вирішували депутати на сесії? 27.11.2019

поділитись:
Які питання вирішували депутати на сесії? - фото 1

Субсидій нема - борги є. 122 мільйона гривень за тепло маріупольці винні комунальникам. А ще Кабмін України скасував граничні тарифи на опалення та гарячу воду. Маріупольці занепокоєні - опалення може подорожчати. Сьогодні ці та інші питання чиновники обговорили на сесії міської ради.

Капітальні ремонти та нові служби. Комунальники доповідали на черговій сесії міської ради. У залі - чимало питань до керівників.

"Відключити дві багатоповерхівки в грудні, саме взимку, закопувати ці труби в землю. Невже так важно утеплити 10 метрів труби?" – питає активіст Кирило Вишняков.
"Людям поставили теплосчетчики и они в итоге стали платить больше, чем по среднему" – констатує депутат міськради Володимир Жигіль.

Окрім цього маріупольці переймаються тарифами на тепло.

"Рішення Кабміну, що більше не буде дердавного врегулювання тарифоутворення на постачання теплоенергії і кожна міська рада має приймати рішення відповідно до цього питання. Чи плануємо ми підвищувати тарифи у цьому сезоні?" – ще питання від депутата Вікторії Бахалової.

У комунальному підприємтсві запевнили - причин для збільшення вартості тепла немає. Піднімуть ціну, тільки якщо подорожчає газ.

"До конца года мы не планируем повышать тариф. Расчеты в департаменты мы пока не предоставляли. Дальше все будет зависеть от того, как будет формироваться цена на энергоресурсы, которые составляют более 70% в структуре тарифа" – каже директор Маріупольтепломережі Дмитро Мирошниченко.

Проте й без цього маріупольці заборгували перед комунальниками. Міський голова каже - понад 25 тисяч споживачів залишилися без субсидій. Через це з осені сума боргу зросла до 122 мільйонів.

"А у них есть возможность сегодня оплачивать такие тарифы - нет конечно. И соответственно, что они делают? Они не платят. Мы работаем сегодня с профильным министерством и надеемся на справедливый подход с точки зрения формирования и тарифной политики, и с министерством социальной политики с формирования и управления вот тем пулом субсидий" – розповів Вадим Бойченко.

Також на сесії представили нового заступника мера. Вже з першого грудня за протидію корупції в органах місцевого самоврядування відповідатиме Аркадій Мєшков - замість Ярослава Хотнянського.