19:20, 01 червня

Які школи у Маріуполі відремонтують цього року?

Підготовка до нового навчального року у Маріуполі триває. Зараз у школах Лівобережного та Приморського районів міняють вікна та санвузли.

поділитись:
Які школи у Маріуполі відремонтують цього року? - фото 1

У 68 школі, яка розташована у мікрорайоні "Східний", зараз ремонтують санвузли та роздягальні. За програмою "Гігієна в школах" тут оновили інженерні мережі та встановили нову сантехніку. Ремонтують 13 туалетних кімнат. Серед них і санвузли для персоналу, а також для учнів із особливими потребами. Зараз тривають останні роботи. Закінчити планують в липні.

«Виконується тут капітальний ремонт всіх мереж, інженерні мережі, тепло, вода, електрика. Також всім змінюються випуску каналізаційні та якщо потрібно якісь по підвалі виконати в кожній зі шкіл поточні ремонти підвідний трубопроводів - це також виконується», - зазначає перший заступник міського голови Михайло Когут.

Роботи перевірив міський голова Вадим Бойченко. Зауважив, у кімнатах для дітей має бути безпечно.
Щороку підрядники ремонтують санвузли у восьми школах. Минулого - працювали і в 33. А зараз тут міняють вікна за програмою "Тепло в кожен клас і кожну групу".

Усього оновлюють 157 вікон і 6 вхідних дверей. За два роки реалізації програми в Маріуполі відремонтували понад півсотні шкіл та дитсадочків.

«Ось з такими рамами, звичайно ж, складно утримати температурний режим в кожному класі. Відповідно, ми розуміємо, що це потрібно це максимально швидко прибрати. Сьогоднішнім рішенням ми вже твердо дивимося в майбутнє. Ми бачимо, що більше 50% наших шкіл покриті цією програмою. Відповідно, ставимо себе завдання в майбутньому на 100% покрити весь шкільний фонд», - зазначив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

На реалізацію даних програм цьогоріч із міського бюджету виділили понад 30 мільйонів гривень.