19:30, 12.10.2020

Які вакансії зараз пропонують у Центрі кар'єри Метінвест

Промисловий фах - як спосіб розкрити власний потенціал та отримати нові можливості. У Центрі кар'єри Метінвест пропонують знайти цікаву роботу, перекваліфікуватися або навіть перевестися з одного підприємства на інше.

поділитись:
Які вакансії зараз пропонують у Центрі кар'єри Метінвест - фото 1

Металургійний комбінат "Азовсталь" Групи Метінвест. Більше п'яти років електромонтером на підприємстві працює пан Євген.

«Обслуговуємо, ревізію робимо, заміну двигунів різних. Дуже багато нюансів, на яких потрібно звертати увагу, начебто, здається, що це дрібниці. Але при роботі цього обладнання, ця дрібниця може вивести це обладнання з ладу», - каже електромонтер Євген Єлесін.

Півроку тому Євген перевівся у рейкобалковий цех. Ділиться - всьому навчився у старших колег.

«У мене був наставник, він мене всьому навчали. Я прийшов сюди, був людина нова в цей цеху, ще багато чого не знали. Зараз, припустимо, можуть залишити на мене роботу, що я все зроблю і ніяких питань до мене Чи не буде, все буде добре».

Нове місце роботи та колектив і зовсім інші завдання. Освоїтися допомагають колеги.

«Виявляє активність і виявляє свої знання. У випадки чого якщо він, якісь знання не проявляє, ніколи не соромиться звертається - ми завжди допоможемо, підкажемо, що як потрібно робити якусь ревізію виконати. Якщо Він не стикався на минулому місці роботи з якимось обладнанням», - каже майстер із ремонту електрообладнання Сергій Сумко.

На металургійні комбінати необхідні слюсарі-ремонтники, електрозварювальники, токарі, фрезерувальники, вогнетривники, електромонтери, розливальники сталі та оператори станків.

За детальною інформацією необхідно звертатися до Центру кар'єри Метінвест. Який працює по будням з 9 до 18 за адресою проспект Металургів 68.