11:05, 22 листопада

Які вакцини сьогодні наявність у Маріуполі

Станом на 22 листопада зробити щеплення від коронавірусу в Маріуполі можна в одному з пунктів Масової вакцинації, на базі територіальних центрів, двох диспансерів, а також у приватних клініках.

поділитись:
Які вакцини сьогодні наявність у Маріуполі - фото 1

 

У контакт-центрі 15-55 повідомили, які сьогодні вакцини є в основних пунктах вакцинації Маріуполя.

У центрі масової вакцинації в ТРЦ "Порт-Сіті" сьогодні працюватимуть 2 бригади ЦПМСД №2. Вакцина для перших доз: AstraZeneca (200 доз), Moderna (400 доз). Вакцина для другої дози: AstraZeneca (200 доз), Pfizer (300 доз).

У центрі масової вакцинації розташованій у будівлі залізничного вокзалу працюватимуть 2 бригади ЦПМСП №4. Вакцина для першої дози: Moderna (60 доз); Вакцина для перших доз та ревакцинації (друге): AstraZeneca (300 доз), CoronaVac (300 доз). Вакцина для ревакцинації (друга доза): Pfizer (60 доз).

Мультицентр (вул. Українського Козацтва, буд. 51). Вакцина для перших доз та ревакцинації (других доз): CoronaVac – 100 доз, Pfizer – 60 доз, Moderna – 60 доз; вакцина для ревакцинації (другі дози): AstraZeneca – 150 доз.

В центрі масової вакцинації розташований в ТЦ «Епіцентр»: вакцина для перших доз і ревакцинації (других доз): AstraZeneca, CoronaVac, Moderna; Вакцина для ревакцинації (другі дози): Pfizer.

На базі ОКПД (Георгіївська, 72) є 290 доз вакцини CoronaVac для вакцинації населення з 18 років.