13:08, 30 березня

Які зачіски в моді цього сезону

Мода на зачіски постійно змінюється, одні укладки втрачають актуальність, інші - стають трендовими. Загальні тенденції цієї весни - природність, розслабленість та легка недбалість. Які варіанти радять спеціалісти та як створити  унікальний образ?

поділитись:
Які зачіски в моді цього сезону - фото 1

 

Нині каре - на вершині популярності, розповідає майстриня Альона. Каже, така стрижка підійде кожному, тільки варто підібрати форму.

«Якщо дівчина володарка круглого обличчя, їй підійде подовжене каре, без чубчика, якщо у нас трикутна форма або квадратна, то тут дуже круто підійде чубчик з подовженням», - каже майстриня Альона Жилякова.

Також, серед актуальних зачісок: піксі, ефект мокрого волосся та градація. Бажано, аби укладка була максимально натуральною та легкою. Крім того, у трендах - природний колір.

Більшість чоловіків же - консервативні. Та обирають класичні моделі, розповідає барбер Станіслав. Бажана - натуральність. Молодь же полюбляє фарбуватися здебільшого у світлі кольори.

У Маріуполі вартість чоловічої зачіски переважно стартує від 100 гривень, жіночої - приблизно від 300 і вище. Усе залежить від перукарні.