18:07, 19.07.2019

Які заяви за кілька днів до виборів робили кандидати

поділитись:
Які заяви за кілька днів до виборів робили кандидати - фото 1

Кожного, хто претендує на посаду судді, прокурора чи поліцейського - на два тижні в тюрму. З такою законодавчою ініціативою виступив Олег Ляшко. На його переконання, запропоновані заходи допоможуть здолати корупцію в правоохоронному середовищі.


Вміти слухати і чути. Кандидати від опозиціного блоку провели зустрічі з трудовими колективами Костянтинівки. Кажуть, перед виборами політики здебільшого говорять про плани, але мало слухають. та слід навпаки... дізнаватися про проблеми людей, щоб потрапивши у верховну раду почати їх вирішувати.


Провести позачергову сесію Верховної Ради 23 липня, одразу після виборів, пропонує Юлія Тимошенко. Каже не варто витрачати час. Слід одразу впроваджувати першочергові реформи. У порядок дений пропонує внести питання - зниження тарифів, запровадження страхової медицини та підвищення пенсій.


Про посилення обороноздатності України говорив лідер партії «Сила і честь» Ігор Смешко. Екскерівник СБУ каже - нині стан української армії незадовільний, і країна навряд чи зможе протистояти повномасштабному наступу сильного супротивника. Політик впевнений - витрати на оборону слід збільшити в рази, щоб оновити застарілий військовий арсенал та підвищити соцзабезпечення українських віськових.


Розвивати Маріуполь і надалі - пообіцяв Вадим Новинський на зустрічі з містянами. Каже, за 4 роки команда мера Вадима Бойченка за підтримки компанії "Метінвест" реалізувала низку проєктів з реконструкції та благоустрою. Металурги й надалі підтримуватимуть ініціативи з оновлення міста - впевнений політик. Також Вадим Новтинський побував сьогодні на відкритті відремонтованого мосту у селищі Мирний. По допомогу до депутата місцеві звернулися минулого тижня.