09:45, 24.11.2019

Юна художниця з Маріуполя стала лауреатом ІІІ Національної премії ”Діти - гордість України - 2019”

Юна художниця з Маріуполя стала лауреатом ІІІ Національної премії ”Діти - гордість України - 2019” 24.11.2019

поділитись:
Юна художниця з Маріуполя стала лауреатом ІІІ Національної премії ”Діти - гордість України - 2019” - фото 1

Почесне звання, диплом та медаль Анастасія Журавльова отримала 22 листопада у Києві.

Дівчинка відома не лише у Маріуполі. 12-річна Настя є переможцем і учасником Міжнародних фестивалів, конкурсів, виставок дитячих малюнків в Україні, Франції, Китаї, Польщі, Румунії, Фінляндії, Японії. У 2018 році на міжнародному конкурсі дитячих малюнків «Діти проти війни» в Парижі Анастасія завоювала гран-прі. Того ж року вона отримала звання "Найтворча дитина" у Всеукраїнському конкурсі "Чудо-дитина".

Національна премія «ДІТИ – ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ» – це унікальний проект для талановитих дітей. Його мета – підтримка та прославляння заслуг найдостойніших сучасників молодого покоління нашої держави та найуспішніші навчально-виховні організації для дітей та молоді. З моменту заснування проекту головною метою стало соціальне значення.

Проект проводиться третій рік, і покликаний підтримати талановитих дітей, які вже сьогодні захищають честь України на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи, міжнародних наукових та творчих олімпіадах, фестивалях та конкурсах тощо.

Фото дітей, які мають особливі досягнення у навчанні, змаганнях, конкурсах, фестивалях опублікували у ІІІ томі книги «Діти-гордість України 2019».