19:20, 25.06.2020

З математики в Україні стартувало ЗНО. Як воно проходило у Маріуполі?

ЗНО в умовах карантину. Аби біля входу до пункту тестування уникнути скупчень, допуск учасників розпочався близько десятої години.

поділитись:
З математики в Україні стартувало ЗНО. Як воно проходило у Маріуполі? - фото 1

Лівобережжя, 10 школа. Серед понад 200 учасників тестування - й Антон Короткий. Хлопець мріє навчатися у столиці. Каже - зовсім не хвилюється, адже добре підготувався.

«Я дуже довго готувався саме до математики і займався додатково 3 роки. Готувався, здавав пробні і багато писав квитків саме підготовчих», - розповідає хлопець.

Для того, щоб зайти - година. Іспит розпочинається об 11:00. У кожного в запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого необхідно прибути.

На вході всім вимірюють температуру. Допустима - до 37,2. Якщо більше, до оцінювання не допустять. Також усередину не можна без маски. Після температурного скринінгу - перевірка документів. Тут потрібно показати обличчя.

«Дитина бере за один край маску, знімає її і потім проходить ідентифікацію особи, через документи вона пред’являє перепустку, вона пред’являє паспорт, який посвідчує особу, а також вона пред'являє сертифікат, на якому, що вона прийшла», - розповіла директорка школи №10 Наталя Зьома.

У десятій школі сьогодні працює 17 аудиторій. З майже 200 випускників, на яких очікували, не прийшли 12. Усього ж у Маріуполі тестування відбувалося в 13 пунктах. До ЗНО допустили всіх, запевняють спеціалісти. З понад півтори тисячі зареєстрованих випускників шкіл, більш ніж 150 - не приїхали. Також не всі дісталися з-за лінії розмежування.

«Зареєстровано було 129 осіб, але взяли участь, нажаль, лише 11. 118 осіб не змогли переткнути лінію розмежування. 50 осіб з випускників шкіл також не взяли участь з причини того, що вони відмовились від проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання», - зазначила головна спеціалістка департаменту освіти Маріуполя Олена Бузлама.

Нагадаємо, у Донецькій області участь у тестуванні з математики взяли понад 7000 осіб.