18:20, 03.01.2020

З першого січня маріупольці можуть перейти на готівкову форму монетизації пільг

За словами заступника директора департаменту соціального захисту населення Ірини Коробки, нововведення дозволить перейти на грошову форму отримання пільги.

поділитись:
З першого січня маріупольці можуть перейти на готівкову форму монетизації пільг - фото 1

Для отримання пільги в грошовій формі необхідно звернутися в територіальні відділи департаменту соцзахисту населення. Написати заяву із зазначенням номера мобільного телефону і розрахункового рахунку в «Ощадбанку». Виплати почнуть нараховувати з наступного місяця після подачі заяви.

«Раніше дозволялося подати заяву тільки до 15 жовтня або з 15 травня 2020 року. Виникали складнощі отримання пільги в безготівковій формі. Тепер у жителів з'явилася додаткова можливість перейти на грошову форму», - зазначила Ірина Коробка.

Ті, хто отримує пільгу в безготівковій формі, сума направляється на єдиний електронний рахунок в «Ощадбанку». Далі вона автоматично перераховується на рахунок комунальних підприємств, що надають послуги. Роз'яснити людям схему безготівкового розрахунку і допомогти відкоригувати інформацію в особистому електронному кабінеті можуть тільки співробітники «Ощадбанку». Так як саме у них є доступ до цих даних.

Варто відзначити, за станом на 1 грудня 2019 року одержувачів пільг на комунальні послуги в Маріуполі - понад 16 тисяч. З них на безготівковій формі компенсації - понад 11 тисяч осіб, а готівковій - понад 5 тисяч.