12:05, 07.05.2019

За комунальні борги можуть позбавити субсидії

За комунальні борги можуть позбавити субсидії 07.05.2019

поділитись:
За комунальні борги можуть позбавити субсидії - фото 1
Наявність заборгованості понад місяць у розмірі більш ніж 340 грн може стати підставою для відмови у призначенні субсидії на наступний опалювальний сезон. Щоб зберегти виплати від держави, клієнтові варто погасити заборгованість.


«Донецькі енергетичні послуги» рекомендують своєчасно сплачувати за спожиту електроенергію, при цьому немає необхідності чекати, поки у поштову скриньку принесуть платіжку, – каже директор компанії Олександр Северін. – Інтернет-користувачам просто й легко проводити розрахунок в Особистому кабінеті. В онлайн-сервісі на сайті «Донецьких енергетичних послуг» можна обрати варіант оплати без комісії, відслідкувати історію нарахувань, передати показники лічильника, отримати консультацію тощо».


Розрахуватися за спожиту електроенергію можна і в терміналах самообслуговування та платіжних онлайн-сервісах, а також за допомогою інтернет-банкінга. В останньому випадку необхідно впевнитися, що в шаблоні вказано реквізити «Донецьких енергетичних послуг». Приймають платежі і в відділеннях банків і Укрпошти - повідомляє прес-служба підприємства.