12:35, 24.10.2019

За наругу над Державним Прапором України - до 3-х років ув’язнення

За наругу над Державним Прапором України - до 3-х років ув’язнення 24.10.2019

поділитись:
За наругу над Державним Прапором України - до 3-х років ув’язнення - фото 1

До суду направлено обвинувальний акт стосовно жителя Волноваського району, який, за версією слідства, бувши натхненним ідеями «руського миру», здійснив наругу над Державним Прапором України, що є кримінальним правопорушенням.

15 березня 2015 року 21-річний чоловік, проходячи в компанії друзів повз центрального входу до будівлі Ольгинської селищної ради Волноваського району, підняв із асфальту древко з Державним Прапором України, заліз на бетонний монумент, що розташований поблизу, та декілька разів із силою вдарив по ньому Прапором, після чого привселюдно розірвав жовто-блакитне полотнище та кинув на землю.

Останнім часом чоловік перебував на заробітках у Російській Федерації, тому підозру про скоєння зазначеного злочину отримав по поверненню додому у жовтні 2019 року.

Наразі досудове розслідування завершено. Обвинуваченому загрожує штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт терміном до шести місяців, або позбавлення волі терміном до трьох років – повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.