19:50, 23.01.2020

За останній тиждень - п'ятий загиблий військовий від кулі снайпера

До того ж ворог не припиняє потужних мінометних обстрілів на ділянці Оріхове-Новотошківське. У одному з найгарячіших місць на фронті побували й наші колеги.

поділитись:
За останній тиждень - п'ятий загиблий військовий від кулі снайпера - фото 1

До позицій армійців дістаються з пересадками. Двома вантажівками. Інший транспорт бездоріжжям просто не проїде. Останні 10 днів опорні пункти військових біля Новотошківського та Оріхового бойовики просто засипають мінами та снарядами.

"Працюють там 10-15 мін. Десь отак. Є так, що працюють одинокими мінометами. Є так що і батареї".

Бійницю хлопцям довелося відбудовувати заново. Ворожа міна впала зовсім поряд. Лише дивом ніхто не постраждав.

"Прилетело чуть вниз, но осколки посекли всю нашу бойницу. Хорошо, что хоть никого не поранило. Прилет може буть там за 10 метров, а осколки розлетаются на 100-200 метров".

Вгамувати ворога складно. Адже російські найманці використовують свою улюблену тактику ведення вогню.

"З-за хат бачимо вспишки. Бачимо як працюють вони з цього населеного пункту. З вулиць, з-за домів. З дворів, прикриваючись тим що це населений пункт. І ми не будемо відповідати на їхні провокації".

Поки що противник задовольняється потужними обстрілами українських позицій з важкого озброєння. Але будь-якої миті може піти на прорив.

"Ми не допустим щоб вони підходили. Ми наблюдаємо, спостерігаєм серйозно. У нас дистанція велика між своїми побратимами. Кожен один одного оберігає, ну і за нами люди сидять".

Сьогодні тут, як і в цілому на передовій, незвично тихо. Саме в день приїзду в зону бойових дій голови ОБСЄ Едді Рами. Бійці впевнені — ненадовго. Щойно європейські чиновники поїдуть — бойовики знову відкриють вогонь.