19:52, 30.06.2020

За професійні здобутки - "Золоту зірку". Історія успіху іллічивців

Току відзнаку до Дня Металурга щороку отримують на ремонтних та металургійних підприємствах Групи Метінвест.

поділитись:
За професійні здобутки - "Золоту зірку". Історія успіху іллічивців - фото 1

Cкайп-конференції та постійні дзвінки від колег. Це лише невелика частина роботи Олексія Шемігона. Він працює на комбінаті імені Ілліча. "Золоту зірку Метінвест" отримав за наполегливу працю. Чоловіку вдалося впровадити комплексну систему вивантаження вагонів. Завдяки цьому на підприємстві заощадили понад 2 мільйони гривень.

«Прийом складів ми на рудну збільшили. Тобто в середньому, у нас склади приймаються відповідно до договірної роботи 57 вагонів, ми вийшли на 64. Плюс в умовах зимових ми досягли того, що ми прийняли в 2019 році - 22 поїзда», - розповідає заступник начальника управління залізничного транспорту комбінату ім. Ілліча Олексій Шемігон.

Та нагороду - своєю заслугою не вважає. Бо певен, усе це колективна робота. Підлеглі таким керівником - пишаються.

«Знаю, коли він прийшов зовсім молодим хлопцем на комбінат. Ініціативним. Він завжди намагався вирішити і вирішував ті питання, поставлені перед ним, як служби перевезень. Він сьогодні може приймати якісь зважені, правильні, управлінські рішення», - каже заступник начальника цеху експлуатації з оперативної роботи комбінату ім. Ілліча Сергій Коломойцев.

Прогулятися парком Олексію вдається дуже рідко. Натомість - усю відпустку чоловік присвячує родині. Та зізнається - за роботою навіть на відпочинку сумує.

«Виходить куди виїхати далеко на природу, завжди вудка з собою в машині. Кудись виїжджаємо, на море. П'ять днів, чотири дні, тиждень, але обов'язково. Ще теж дружина така, що любить подорожувати», - розповідає Олексій Шемігон.

А про Сергія Лисовського, працівника комбінату імені Ілліча, колеги відгукуються так:

«Відповідальний, тримає бригаду, колектив тримає в тонусі весь час. Наша піч найкраща по чистоті, все у нас добре», - зазначає старший горновий доменної печі № 2 комбінату ім. Ілліча Олег Якушев.

Чоловіку також торік вручили "Золоту зірку Метінвест". Бо чоловік спромігся збільшити продуктивність доменної печі за рахунок зниження витрати коксу. І це вдалося зробити лише за п'ять місяців.

«Пиловугільне вдування на доменні печі. Технологія була нова для нас. Раніше ми її не використали. Були свої складності. Не просто. І брав участь не тільки я, але і весь колектив. Так, зірка золота, з сертифікатом, все по-чесному», - каже старший майстер доменного цеху комбінату ім. Ілліча Сергій Лисовський

І попри те, що вільного часу в Сергія майже немає, він все одно приділяє увагу своєму захопленню.

«Люблю читати книги, саме книги, в паперовому варіанті, це зараз звичайно не модно. Зараз всі на електронні книги перейшли. Чомусь мені подобається класика, класична література», - каже Сергій Лисовський.

Бажання вчитися, наполегливість, професіоналізм - ось що дійсно об'єднує працівників на металургійних комбінатах групи Метінвест.