21:59, 25 березня

Залишайтеся вдома заради нас!

Медики, правоохоронці, комунальники та журналісти - навіть під час карантину працюють у посиленому режимі. Мої колеги щодня виїжджають на зйомки, аби ви могли дізнатися оперативну та достовірну інформацію. Контактують з десятками людей. Бо це - необхідно.

поділитись:
Залишайтеся вдома заради нас! - фото 1

У масках і рукавичках. Оператори та кореспонденти на зйомках - захищені. Валерія Семічихіна щодня працює поза офісом. Спілкується з чиновниками, медиками та правоохоронцями. Оперативно виїжджає на місце подій.

«Так ми вже працюємо більше тижня. З нами постійно маски, рукавички, антисептки. Бо ми тримаємо мікрофони, відкриваємо двері. Записуємо людей - теж намагаємося на відстані. Більшість з них теж у масках», - каже кореспондентка.

Після вулиці - обов'язково миємо руки з милом. Не менше 20 секунд. Перша дізнається інформацію від журналістів. Як триває карантин, скільки хворих і як лікуються. Алла - літературна редакторка. Весь день працює в офісі.

«У нас є ось такі санітайзери. Ми обробляємо дуже часто руки ними. Ми намагаємося не панікувати, не хвилюватися і головне - дотримуємося дуже простих правил», - каже літредактор.

А ось журналісти сайту працюють дистанційно. Публікують матеріали вдома. Тому робочий день інколи триває довше.

«Стараемся максимально оперативно выдавать эту информацию. На нашем сайте, в наших социальных сетях. Статистика МОЗа появляется бывает и в 10, и в 11 часов вечера», - розповіла редакторка сайту Ольга Безпалова.

Та не усі можуть працювати віддалено. Медики, правоохоронці, рятувальники, комунальники та журналісти. Під час карантину працюємо в посиленому режимі.

«Дуже багато фейків останнім часом почали з'являтися. І наше завдання - показувати, і розказувати що відбувається оперативно та правдиво», - зазначила головна редакторка ТРКК "СИГМА" Валерія Романова.

Ми працюємо для вас, залишайся вдома заради нас.