16:30, 28.08.2020

Залізничникам представили нового голову - Володимира Жмака

Володимира Жмака колективу Укрзалізниці представив особисто міністр інфраструктури Владислав Криклій.

поділитись:
Залізничникам представили нового голову - Володимира Жмака - фото 1

Колись він керував нафтовою компанією, був у наглядовій раді аеропорту «Бориспіль», співзасновником одного із мобільних операторів, заступником Михайла Саакашвілі, коли той був очільником Одеської ода.

І Жмак, і Криклій визнали: робота залізниці вкрай незадовільна через тотальну корупцію та недбальство. Тарифів обіцяли не підвищувати і взятися за реформу. Зокрема, - розділити перевізника на окремі галузі як от пасажирські та вантажні. На питання журналістів міністр та новий залізничник сьогодні не відповідали.

«Перш ніж підіймати питання будь коли тарифів чи зменшення чи збільшення вартості в першу чергу треба розглядати збільшення якості сервісу. Пане Жмак, перед вами стоятиме точно завдання не просто знищити корупцію, про ЧКУ часто говорять на Укрзалізниці а прибрати передумови виникнення цієї корупції», - наголосив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Моє бачення прибутковості компанії в тому, що ми в першу чергу маємо працювати над зменшенням собівартості наших послуг і тільки потім говорити про підвищення тарифів. Ми маємо запропонувати ринку економічно обґрунтовані тарифи. Стандартні і прості», - відповів новий голова правління АТ "Укрзалізниця" Володимир Жмак.