19:25, 04.11.2020

Замість теплих батарей - електричний обігрівач і пляшка з кип'ятком

На гарячу лінію телеканалу «Сигма» звернулися одразу декілька містян, які мерзнуть у своїх квартирах. Мовляв, опалення й досі немає, хоча його запустили ще минулого тижня.

поділитись:
Замість теплих батарей - електричний обігрівач і пляшка з кип'ятком - фото 1

Кальміуський район. Ніна Демидова вдома ходить у теплих капцях, бо дуже мерзнуть ноги. А руки зігріває пляшкою з окропом. Пенсіонерка розповідає, опалення в будинку й досі не включили, бо так вирішили сусіди.

«У мене ніхто нічого не питала. Я мовчки чекаю. Вночі під двома ковдрами сплю. Але це хіба життя, коли все місто вже давно з опаленням?», - обурюється пенсіонерка.

Мешканці проголосували в інтернеті, розповідає сусідка жінки Віта. Більшість були за те, що допоки на вулиці тепло, опалення вмикати не потрібно.

«Люди просто почали писати і говорити, хто за, хто проти. На кухні готуєш, природно тепло, а так балкон відкритий майже цілий день, годин до чотирьох», - розповідає жінка.

Зі скаргами до управління з питань розвитку і підтримки ОСББ маріупольці звертаються щодня, розповідає Галина Дьожкіна. Вирішили не опалювати, якщо згодні більше половини жильців.

«Опалювальний сезон розпочати трохи пізніше, коли температура буде нижче 8 градусів три дні середньодобова. Є люди, які дають звернення, що їм холодно, скаржаться, але там є проблема з наладочними роботами», - зазначила начальниця відділу управління з питань розвитку та підтримки ОСББ Галина Дьожкіна.

У Тепломережі зазначають, налагоджувати опалення допомагають спеціальні бригади. У середньому, справляються впродовж доби.

«Ми створили чотири мобільні бригади, який допомагатимуть жителям і керуючим компаніям запускати будинку. Тобто развоздушівать, проводить ревізію внутрішньобудинкової системи і проводить дрібні роботи, які необхідні, щоб люди отримали тепло», - акцентував директор ККП "Маріупольтепломережа" Дмитро Мирошниченко.

Нагадаємо, звернутися до фахівців можна в інтернеті або за номерами, які вказані на квитанціях.