19:37, 22.04.2020

Замість звичної реклами – позитивний настрій

Усе буде добре! Життєстверджувальні гасла з’явилися на вітринах Центрального універмагу Києва. І це лише початок масштабного флешмобу, який допоможе зберегти спокій під час тривалого карантину.

поділитись:
Замість звичної реклами – позитивний настрій - фото 1

 

Andrà tutto bene – що у перекладі з італійської означає «Все буде добре»! Так першими на виклик коронавірусу відреагували сотні тисяч жителів Італії. Невдовзі ідею підхопили іспанці та французи. А тепер життєстверджувальне гасло можна побачити і на столичному Хрещатику. Упродовж ночі яскраві кольори з’явилися на вітринах центрального універмагу Києва.

«Вітрини – це серце кожного універмагу, це головний рекламний об’єкт. Та сьогодні ми вітрини використовуємо для цієї акції, сьогодні це вже соціальний проєкт. Цим флешмобом ми хочемо закликати громадян до оптимізму, до єдності, до тих речей, яких нам наразі так бракує» - каже генеральний директор центрального універмагу Києва Євген Мамай.

Разом із закликом не втрачати оптимізму перехожі можуть прочитати основні правила, що допоможуть вберегтися від коронавірусу.

«До стадии принятия ситуации мы еще не дошли. Нам крайне важно ощущать, что мы поддержаны, что о нас помнят. Вот такая акция дает мне ощущение, что я живу не одна», - каже психолог Марина Сорокіна.

Флешмоб "Все буде добре!" - запроваджено ЦУМом та Фондом Ріната Ахметова за підтримки Міністерства охорони здоров’я та Інституту когнітивного моделювання. Акція спрямована на підтримку не лише хворих на коронавірус чи тих, хто перебуває на самоізоляції, а й лікарів.

«Проблема об’єднала і владу, і український бізнес. Дотримуючись цих простих порад, які прописані у лозунгах, люди убезпечать себе в першу чергу, і таки чином захистять наших лікарів. І сприятимуть тому, що Україна швидше вийде з карантину. Захистимо медиків захистимо - всіх нас», - зазначив речник міністерства охорони здоров’я України Артем Дехтяренко.

 

Замість звичної реклами – позитивний настрій - фото 14549

 

«Это яркая, очень сочная, свежая, весенняя кампания, которая говорит о том, что вот есть не так много буквально 8-мь простых правил: оставайтесь дома, учитель из дома, работайте из дома, делайте покупки онлайн, соблюдайте базовые правила гигиены. И все будет хорошо, эпидемия закончится, мы выйдем из карантина. И вернемся к нормальной жизни», - каже член Наглядової ради Фонду Ріната Ахметова Наталія Ємченко.

Організатори флешмобу закликають приєднатися до акцій інші магазини, кафе та ресторани. А українці, які нині перебувають у самоізоляції - ділитися своїми хорошими новинами і приємними моментами у соціальних мережах із тегом #всебудедобре.

Замість звичної реклами – позитивний настрій - фото 14550