13:31, 09.11.2020

«Запитай у лікаря» про коронавірус: новий проєкт Фонду Ріната Ахметова

Фонд Ріната Ахметова спільно з телеканалом «Україна» розпочав проєкт «Запитай у лікаря». Це онлайн-зустрічі з провідними експертами Міністерства охорони здоров'я, які розкажуть про симптоми коронавірусу, препаратах, що призначають пацієнтам із підтвердженим COVID-19, про особливості харчування і т.п

поділитись:
«Запитай у лікаря» про коронавірус: новий проєкт Фонду Ріната Ахметова - фото 1
– В Україні зростає кількість хворих на коронавірус. Ще швидше зростає число фейків і міфів навколо хвороби. Вони часто викликають у людей паніку і можуть негативно позначитися на здоров'ї українців. Щоб закрити потребу в об'єктивній інформації, Фонд Ріната Ахметова спільно з МОЗ розпочав проєкт «Запитай у лікаря». Це серія прямих трансляцій з провідними медичними експертами країни, під час яких усі бажаючі зможуть поставити запрошеним лікарям складні запитання про COVID-19 і отримати на них зрозумілі та достовірні відповіді, – сказала Юлія Єршова, директор з комунікацій Фонду Ріната Ахметова.

Експертом першої трансляції став президент Асоціації анестезіологів України Сергій Дубров. Він дав поради хворим на коронавірус і їхнім родичам, а також відповів більш ніж на 40 запитань, що надійшли за час прямого ефіру. Зокрема, медик розповів про те, чи допомагають в лікуванні інфекції антибіотики і чи можна заразитися COVID-19 повторно, дав прогноз щодо того, скільки триватиме пандемія. Запис бесіди з Сергієм Дубровим вже доступна на youtube-каналі Фонду Ріната Ахметова.

«Запитай у лікаря» про коронавірус: новий проєкт Фонду Ріната Ахметова - фото 29822

 

Проєкт «Запитай у лікаря» реалізується в рамках програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів». За цією програмою державні лікарні країни отримали 200 суперсучасних швидких, близько 170 висококласних апаратів ШВЛ, 320 експрес-тестів для визначення коронавірусу та 200 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту для медиків.

Прямі трансляції «Запитай у лікаря» будуть проходити щотижня до кінця 2020 року на фейсбук-сторінці Фонду Ріната Ахметова.