14:13, 24.05.2020

«Засуджуємо ворожі провокації» - відомі українці звернулися до колег із США

Політики, дипломати та громадські діячі звернулися до колег в США.

поділитись:
«Засуджуємо ворожі провокації» - відомі українці звернулися до колег із США - фото 1

Десятки українських політичних діячів, дипломатів, громадських активістів сьогодні оприлюднили звернення до американського політикуму з приводу двосторонніх відносин між Україною та Сполученими Штатами Америки. Про це повідомляє прес-служба Київського безпекового форуму. На його фейсбук сторінці висловлюється вдячність за підтримку відозви до американського політикуму про важливість захисту стратегічного партнерства між Україною та США.

«Ми, представники українських політичних сил, громадських середовищ та експертних спільнот, з глибокою тривогою спостерігаємо, як з новою силою розгортається кампанія з втягування України у виборчі змагання в Сполучених Штатах», - йдеться у зверненні.

Підписанти закликають американський політикум «розрізняти позицію нової України, яка виступає за єдність Заходу і діє на об’єднання світової демократії, і тими силами, які прагнуть перетворити політичні процеси в нашій країні на токсичний привід для розбрату серед наших партнерів».

«Виступаємо проти недоброчесної гри на політичних протиріччях в Америці. Не обираємо жодної із сторін, а підтримуємо кожну із них так само, як вони разом допомагають нашій незалежності. Відмежовуємо позицію нашого народу від дій політиків, інспірованих Москвою. Засуджуємо ворожі провокації, які мають на меті віддалити наші народи», - підкреслюється у відозві.

 

«Засуджуємо ворожі провокації» - відомі українці звернулися до колег із США - фото 17926

 

Звернення про українсько-американське стратегічне партнерство підписали: голова Київського Безпекового форуму, Прем’єр-міністр України (2014-2016) Арсеній Яценюк, в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України (2014), секретар РНБО (2014-2019) Олександр Турчинов, видатні інтелектуали та моральні авторитети Оксана Забужко, Йосиф Зісельс, Мирослав Маринович, Євген Захаров, Ігор Козловський, дипломати Володимир Василенко, Володимир Огризко, Данило Лубківський, Роман Бессмертнй, колишні посли України у США Юрій Щербак, Валерій Чалий, Олександр Моцик, народні депутати Климпуш-Цинцандзе, Ірна Геращенко, Соломія Бобровська, Мукола Княжицький, відомі інтелектуали і журналісти Микола Рябчук, Віталій Портников, Мирослава Барчук, Володимир Ермолленко, Вахтанг Кебуладзе, колишні урядовці Лілія Гриневич, Остап Семерак, Сергій Квіт та багато інших.