17:46, 06 квітня

Завтра на Донеччині очікується штормовий вітер

Синоптики попереджають про небезпеку. 7 квітня на території Донецької області посилиться вітер від 15 до 20 м/с.

поділитись:
Завтра на Донеччині очікується штормовий вітер - фото 1

У середу 7 квітня хмарна метеоситуація охопить всю Україну. Дощитиме по всіх регіонах. Денна температура по країні коливатиметься від +5 до +16. Нічні показники від 0 до +8.

 

У Маріуполі завтра буде похмурий день. Небо лише в обідні часи стане яcним. Вранці очікуйте короткочасний дощ. Температура в світлий час +9 +13, вночі стовпчик термометра покаже +7. Атмосферний тиск 749 міліметрів.

У Донецьку до обіду продовжиться нічний дощ. Друга половина дня пройде з проясненнями. Темература вдень +8 +16 вночі +7.

Жителям Новоазовську варто захопити парасольки. Дощитиме в першій половині дня. Після обід очікується сонячне прояснення та чистий небосхил. Вдень +9 + 14, вночі стовпчик термометра покаже +8.

У Мангуші у першій половині дня буде хмарно. Ясне небо буде лише в другій половині дня. Зранку передбачають дощ. Вдень +10 + 13, вночі позначка термометра покаже +7.

У селищі Нікольському на ранок синоптики прогнозують короткочасний дощ. Денна температура від +9 до +15 градусів. Вночі температура спаде до + 7.

У Бердянську зранку теж дощитиме. Нічні опади завершаться лише ближче до обіду. Денні показники 8-9 градусів тепла, вночі +7.

В Києві ще до світанку розпочнеться дощ з мокрим снігом який триватиме упродовж дня. Температура вдень +2+4 вночі +1.