16:05, 23 березня

Завтра на Донеччині погода суттєво не зміниться

У  порівнянні з минулою добою синоптична картина суттєво не зміниться. Дощі зі снігом очікуються на Півдні та Сході. На Решті територій - сухо та мінливо хмарно.

поділитись:
Завтра на Донеччині погода суттєво не зміниться - фото 1

На території України температура коливатиметься від +3 до +7. Вночі від 0 до -5.

У Маріуполі в середу весь день буде хмарним. Синоптики обіцяють дощ зі снігом. Температура вдень +2, вночі +1. Атмосферний тиск 750 міліметрів, вітер північний 4-6 м/с.

У Донецьку дощ з мокрим снігом почнеться вранці, вдень посилиться. Таку погоду синоптики обіцяють до вечора. Денна температура 0 +2 , вночі дощ продовжуватиметься. Температура не вище +1.

Жителям Новоазовська на цей день синоптики передбачили похмуру погоду з дрібним дощем та мокрим снігом на весь день. Температура повітря в світлий час +2 +3, вночі також +2.

У Бердянську протягом дня переважатиме хмарність з дощем та мокрим снігом. На вечір синоптики обіцяють посилення опадів. Показники вдень +2 +3, вночі також +3 градуси.

Середа в Мангуші також буде з дощем і снігом. Показники протягом дня +2 , вночі позначки термометра залишатимуться стабільними.

У селищі Нікольське весь день буде хмарно. Протягом дня синоптики передбачають потужний дощ. Показники вдень +1 +2. Вночі, також +2.

Киянам зранку синоптики обіцяють сонячну погоду. З другої половини дня прийдуть хмари. Температура повітря вдень -1 +4, вночі -2.